نتائج البحث عن شقق للبيع في مدينتي

بمقدم 2,365,000 ج بمقدم 2,365,000 ج كود: 47890 متاحة الآن للبيع تقسيط شقة في مدينتي 142 م2 للبيع تقسيط بمقدم 2,365,000 ج

شقة في مدينتي 142 م2 للبيع تقسيط بمقدم 2,365,000 ج

آخر تحديث: 24 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الرابعة عشر النموذج ( T06 ) المساحة 142 متر2 تطل على تشمل 3 نوم 3 حمام 2 بلكونة بالطابق الرابع تشطيب الشركة للبيع تقسيط على 10 سنة بمقدم 2,365,000 جنيه

حمامات: 3 نوم: 3 المساحة: 142م² النموذج: T06 المرحلة: الرابعة عشر
رجوع للإعلان 01145002210 01111100291 01155989988 01145450011 01115666813

البيانات المالية

المقدم : 2,365,000 ج سعر المتر : 85,662 مدفوع : 2,315,000 ج أوفر : 50,000 ج المتبقي : 9,799,000 ج اجمالي السعر بالعقد: 12,114,000 ج دفعة الاستلام: مدفوعة القسط الشهري : 69,360 ج القسط السنوي : 456,700 ج تاريخ القسط السنوي : غير متاح الوديعة : مدفوعة سنوات التقسيط : 10 دورة القسط الشهري : كل 0 شهر تاريخ الحجز : 2024-11-28 تاريخ الاستلام : غير متاح النادي : لا
7,300,000 ج 7,300,000 ج كود: 47841 متاحة الآن للبيع كاش شقة في مدينتي 109 م2 للبيع كاش على حديقة تشطيب هاي لوكس استلام فوري 7,300,000 ج

شقة في مدينتي 109 م2 للبيع كاش على حديقة تشطيب هاي لوكس استلام فوري 7,300,000 ج

آخر تحديث: 24 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الثانية عشر النموذج ( 04 ) المساحة 109 متر2 تطل على حديقة تشمل 3 نوم 2 حمام 1 بلكونة بالطابق الأرضي تشمل حديقة خاصة 55 متر2 تشطيب هاي لوكس إستلام فوري للبيع كاش 7,300,000 جنيه

حمامات: 2 نوم: 3 المساحة: 109م² النموذج: 04 المرحلة: الثانية عشر
رجوع للإعلان 01111100291 01155989988 01145450011 01115666813 01145002210

البيانات المالية

السعر : 7,300,000 ج سعر المتر: 65,459 صفة البائع: أول مالك سعر العقد: غير متاح
6,700,000 ج 6,700,000 ج كود: 47842 متاحة الآن للبيع كاش شقة في مدينتي 116 م2 للبيع كاش على حديقة كبيرة تشطيب هاي لوكس استلام فوري 6,700,000 ج

شقة في مدينتي 116 م2 للبيع كاش على حديقة كبيرة تشطيب هاي لوكس استلام فوري 6,700,000 ج

آخر تحديث: 24 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الحادية عشر النموذج ( 80 ) المساحة 116 متر2 تطل على حديقة كبيرة تشمل 3 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الثالث تشطيب هاي لوكس إستلام فوري للبيع كاش 6,700,000 جنيه

حمامات: 2 نوم: 3 المساحة: 116م² النموذج: 80 المرحلة: الحادية عشر
رجوع للإعلان 01155989988 01145450011 01115666813 01145002210 01111100291

البيانات المالية

السعر : 6,700,000 ج سعر المتر: 57,759 صفة البائع: أول مالك سعر العقد: غير متاح
5,700,000 ج 5,700,000 ج كود: 47840 متاحة الآن للبيع كاش شقة في مدينتي 107 م2 للبيع كاش على حديقة تشطيب هاي لوكس استلام فوري 5,700,000 ج

شقة في مدينتي 107 م2 للبيع كاش على حديقة تشطيب هاي لوكس استلام فوري 5,700,000 ج

آخر تحديث: 24 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الثانية النموذج ( 100 ) المساحة 107 متر2 تطل على شارع و حديقة تشمل 2 نوم 1 حمام 2 بلكونة بالطابق الأول تشطيب هاي لوكس إستلام فوري للبيع كاش 5,700,000 جنيه

حمامات: 1 نوم: 2 المساحة: 107م² النموذج: 100 المرحلة: الثانية
رجوع للإعلان 01145450011 01115666813 01145002210 01111100291 01155989988

البيانات المالية

السعر : 5,700,000 ج سعر المتر: 53,272 صفة البائع: أول مالك سعر العقد: غير متاح
بمقدم 1,750,000 ج بمقدم 1,750,000 ج كود: 47852 متاحة الآن للبيع تقسيط شقة في مدينتي 80 م2 للبيع تقسيط بمقدم 1,750,000 ج

شقة في مدينتي 80 م2 للبيع تقسيط بمقدم 1,750,000 ج

آخر تحديث: 24 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الرابعة عشر النموذج ( T14 ) المساحة 80 متر2 تطل على تشمل 2 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الثاني تشطيب الشركة للبيع تقسيط على 10 سنة بمقدم 1,750,000 جنيه و اول قسط سنوي 2027

حمامات: 2 نوم: 2 المساحة: 80م² النموذج: T14 المرحلة: الرابعة عشر
رجوع للإعلان 01115666813 01145002210 01111100291 01155989988 01145450011

البيانات المالية

المقدم : 1,750,000 ج سعر المتر : 81,250 مدفوع : 1,200,000 ج أوفر : 550,000 ج المتبقي : 4,750,000 ج اجمالي السعر بالعقد: 5,950,000 ج دفعة الاستلام: مدفوعة القسط الشهري : غير متاح القسط السنوي : مدفوعة تاريخ القسط السنوي : غير متاح الوديعة : مدفوعة سنوات التقسيط : 10 دورة القسط الشهري : كل 0 شهر تاريخ الحجز : 2024-04-01 تاريخ الاستلام : غير متاح النادي : لا
بمقدم 2,850,000 ج بمقدم 2,850,000 ج كود: 47859 متاحة الآن للبيع تقسيط شقة في مدينتي 135 م2 للبيع تقسيط بمقدم 2,850,000 ج

شقة في مدينتي 135 م2 للبيع تقسيط بمقدم 2,850,000 ج

آخر تحديث: 24 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الثامنة النموذج ( A77 ) المساحة 135 متر2 تطل على تشمل 3 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الثاني تشطيب الشركة للبيع تقسيط على 10 سنة بمقدم 2,850,000 جنيه

حمامات: 2 نوم: 3 المساحة: 135م² النموذج: A77 المرحلة: الثامنة

البيانات المالية

المقدم : 2,850,000 ج سعر المتر : 102,112 مدفوع : 2,500,000 ج أوفر : 350,000 ج المتبقي : 10,935,000 ج اجمالي السعر بالعقد: 13,435,000 ج دفعة الاستلام: مدفوعة القسط الشهري : 51,325 ج القسط السنوي : 506,500 ج تاريخ القسط السنوي : غير متاح الوديعة : مدفوعة سنوات التقسيط : 10 دورة القسط الشهري : كل 0 شهر تاريخ الحجز : 2024-10-03 تاريخ الاستلام : غير متاح النادي : لا
6,750,000 ج 6,750,000 ج كود: 40437 متاحة الآن للبيع كاش شقة في مدينتي 103 م2 للبيع كاش على حديقة صغيرة استلام فوري 6,750,000 ج

شقة في مدينتي 103 م2 للبيع كاش على حديقة صغيرة استلام فوري 6,750,000 ج

آخر تحديث: 24 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة السادسة النموذج ( 30 ) المساحة 103 متر2 قبلي و غربي تطل على شارع و حديقة صغيرة تشمل 3 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الأرضي تشمل حديقة خاصة 50 متر2 تشطيب لوكس إستلام فوري للبيع كاش 6,750,000 جنيه و \\n| تشطيب خاص بالكامل \\n| تغيير سباكة وكهرباء بالكامل \\n| أرضيات بورسلين فرز أول | مطبخ وحمامات بورسلين ورخام جلاكسي\\n | أبواب داخلية تركي \\n+ باب شقة مصفح المانى\\n

حمامات: 2 نوم: 3 المساحة: 103م² النموذج: 30 المرحلة: السادسة

البيانات المالية

السعر : 6,750,000 ج سعر المتر: 64,078 صفة البائع: أول مالك سعر العقد: غير متاح
13,000,000 ج 13,000,000 ج كود: 47889 متاحة الآن للبيع كاش شقة في مدينتي 211 م2 للبيع كاش بحري على حديقة استلام فوري 13,000,000 ج

شقة في مدينتي 211 م2 للبيع كاش بحري على حديقة استلام فوري 13,000,000 ج

آخر تحديث: 24 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الأولى النموذج ( 400 ) المساحة 211 متر2 بحري تطل على حديقة تشمل 3 نوم 3 حمام 2 بلكونة بالطابق الرابع تشطيب لوكس إستلام فوري للبيع كاش 13,000,000 جنيه

حمامات: 3 نوم: 3 المساحة: 211م² النموذج: 400 المرحلة: الأولى

البيانات المالية

السعر : 13,000,000 ج سعر المتر: 61,612 صفة البائع: أول مالك سعر العقد: غير متاح
بمقدم 2,954,000 ج بمقدم 2,954,000 ج كود: 47824 متاحة الآن للبيع تقسيط شقة في مدينتي 84 م2 للبيع تقسيط استلام فوري بمقدم 2,954,000 ج

شقة في مدينتي 84 م2 للبيع تقسيط استلام فوري بمقدم 2,954,000 ج

آخر تحديث: 23 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة بريفادو النموذج ( E ) المساحة 84 متر2 تطل على تشمل 1 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الأرضي تشطيب لوكس إستلام فوري للبيع تقسيط على 7 سنة بمقدم 2,954,000 جنيه

حمامات: 2 نوم: 1 المساحة: 84م² النموذج: E المرحلة: بريفادو

البيانات المالية

المقدم : 2,954,000 ج سعر المتر : 126,834 مدفوع : 2,954,000 ج أوفر : لايوجد المتبقي : 7,700,000 ج اجمالي السعر بالعقد: 10,654,000 ج دفعة الاستلام: مدفوعة القسط الشهري : 2,897,000 ج القسط السنوي : 790,100 ج تاريخ القسط السنوي : غير متاح الوديعة : مدفوعة سنوات التقسيط : 7 دورة القسط الشهري : كل 0 شهر تاريخ الحجز : 2025-09-28 تاريخ الاستلام : غير متاح النادي : لا
بمقدم 2,560,000 ج بمقدم 2,560,000 ج كود: 47887 متاحة الآن للبيع تقسيط شقة في مدينتي 115 م2 للبيع تقسيط بحري على حديقة بمقدم 2,560,000 ج

شقة في مدينتي 115 م2 للبيع تقسيط بحري على حديقة بمقدم 2,560,000 ج

آخر تحديث: 21 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الرابعة عشر النموذج ( T14 ) المساحة 115 متر2 بحري تطل على حديقة تشمل 3 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الرابع تشطيب الشركة للبيع تقسيط على 10 سنة بمقدم 2,560,000 جنيه

حمامات: 2 نوم: 3 المساحة: 115م² النموذج: T14 المرحلة: الرابعة عشر

البيانات المالية

المقدم : 2,560,000 ج سعر المتر : 80,174 مدفوع : 2,510,000 ج أوفر : 50,000 ج المتبقي : 6,660,000 ج اجمالي السعر بالعقد: 9,170,000 ج دفعة الاستلام: مدفوعة القسط الشهري : 35,030 ج القسط السنوي : 350,300 ج تاريخ القسط السنوي : غير متاح الوديعة : مدفوعة سنوات التقسيط : 10 دورة القسط الشهري : كل 0 شهر تاريخ الحجز : 2024-04-03 تاريخ الاستلام : غير متاح النادي : لا
بمقدم 4,500,000 ج بمقدم 4,500,000 ج كود: 42379 متاحة الآن للبيع تقسيط شقة في مدينتي 65 م2 للبيع تقسيط بحري استلام فوري بمقدم 4,500,000 ج

شقة في مدينتي 65 م2 للبيع تقسيط بحري استلام فوري بمقدم 4,500,000 ج

آخر تحديث: 21 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة بريفادو النموذج ( D ) المساحة 65 متر2 بحري تطل على شارع تشمل 1 نوم 1 حمام 1 بلكونة بالطابق الثاني تشطيب الشركة إستلام فوري للبيع تقسيط على 13 سنة بمقدم 4,500,000 جنيه و تطل علي شارع ومشروع the spain مباشرة بحري صريح غير مجروحه

حمامات: 1 نوم: 1 المساحة: 65م² النموذج: D المرحلة: بريفادو

البيانات المالية

المقدم : 4,500,000 ج سعر المتر : 75,247 مدفوع : 1,500,000 ج أوفر : 3,000,000 ج المتبقي : 391,000 ج اجمالي السعر بالعقد: 1,891,000 ج دفعة الاستلام: مدفوعة القسط الشهري : غير متاح القسط السنوي : 160,000 ج تاريخ القسط السنوي : غير متاح الوديعة : 202,000 ج سنوات التقسيط : 13 دورة القسط الشهري : كل 0 شهر تاريخ الحجز : 2021-07-14 تاريخ الاستلام : 2024-07-07 النادي : لا
بمقدم 3,200,000 ج بمقدم 3,200,000 ج كود: 47886 متاحة الآن للبيع تقسيط شقة في مدينتي 63 م2 للبيع تقسيط على بحيرات بمقدم 3,200,000 ج

شقة في مدينتي 63 م2 للبيع تقسيط على بحيرات بمقدم 3,200,000 ج

آخر تحديث: 21 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة بريفادو النموذج ( D ) المساحة 63 متر2 شرقي تطل على حديقة و بحيرات تشمل 1 نوم 1 حمام 1 بلكونة بالطابق الأول مسطح مفتوح للبيع تقسيط على 12 سنة بمقدم 3,200,000 جنيه و اعلى نسبة تميز L10 فيو بحيرات وجاردن

حمامات: 1 نوم: 1 المساحة: 63م² النموذج: D المرحلة: بريفادو

البيانات المالية

المقدم : 3,200,000 ج سعر المتر : 86,350 مدفوع : 860,000 ج أوفر : 2,340,000 ج المتبقي : 2,240,000 ج اجمالي السعر بالعقد: 3,100,000 ج دفعة الاستلام: 154,950 ج القسط الشهري : 9,200 ج القسط السنوي : 91,000 ج تاريخ القسط السنوي : غير متاح الوديعة : 170,715 ج سنوات التقسيط : 12 دورة القسط الشهري : كل 0 شهر تاريخ الحجز : 2023-02-15 تاريخ الاستلام : 2027-02-02 النادي : لا
10,000,000 ج 10,000,000 ج كود: 47884 متاحة الآن للبيع كاش شقة في مدينتي 150 م2 للبيع كاش بحري تشطيب خاص استلام فوري 10,000,000 ج

شقة في مدينتي 150 م2 للبيع كاش بحري تشطيب خاص استلام فوري 10,000,000 ج

آخر تحديث: 21 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الثامنة النموذج ( 320 ) المساحة 150 متر2 بحري تطل على شارع و مول تشمل 3 نوم 3 حمام 3 بلكونة بالطابق الرابع تشطيب خاص إستلام فوري للبيع كاش 10,000,000 جنيه و شامل جراج خاص بالوحده . فيو ابراج SPINE يوجد برجوله في التراس

حمامات: 3 نوم: 3 المساحة: 150م² النموذج: 320 المرحلة: الثامنة

البيانات المالية

السعر : 10,000,000 ج سعر المتر: 66,667 صفة البائع: أول مالك سعر العقد: غير متاح
بمقدم 2,300,000 ج بمقدم 2,300,000 ج كود: 47882 متاحة الآن للبيع تقسيط شقة في مدينتي 115 م2 للبيع تقسيط بمقدم 2,300,000 ج

شقة في مدينتي 115 م2 للبيع تقسيط بمقدم 2,300,000 ج

آخر تحديث: 20 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الرابعة عشر النموذج ( T14 ) المساحة 115 متر2 تطل على تشمل 3 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الأول تشطيب الشركة للبيع تقسيط على 10 سنة بمقدم 2,300,000 جنيه

البيانات المالية

المقدم : 2,300,000 ج سعر المتر : 89,983 مدفوع : 2,000,000 ج أوفر : 300,000 ج المتبقي : 8,048,000 ج اجمالي السعر بالعقد: 10,048,000 ج دفعة الاستلام: مدفوعة القسط الشهري : 35,300 ج القسط السنوي : 348,400 ج تاريخ القسط السنوي : غير متاح الوديعة : مدفوعة سنوات التقسيط : 10 دورة القسط الشهري : كل 0 شهر تاريخ الحجز : 2024-09-21 تاريخ الاستلام : غير متاح النادي : لا
5,600,000 ج 5,600,000 ج كود: 47881 متاحة الآن للبيع كاش شقة في مدينتي 107 م2 للبيع كاش على حديقة كبيرة تشطيب هاي لوكس استلام فوري 5,600,000 ج

شقة في مدينتي 107 م2 للبيع كاش على حديقة كبيرة تشطيب هاي لوكس استلام فوري 5,600,000 ج

آخر تحديث: 20 مايو 2026

شقة في مدينتي بالمرحلة الأولى النموذج ( 100 ) المساحة 107 متر2 قبلي تطل على حديقة كبيرة تشمل 2 نوم 1 حمام 1 بلكونة بالطابق الأول تشطيب هاي لوكس إستلام فوري للبيع كاش 5,600,000 جنيه و خالصة الثمن تشطيب خاص بالكامل تأسيس مواسير دفن وتأسيس كهرباء بالكامل

حمامات: 1 نوم: 2 المساحة: 107م² النموذج: 100 المرحلة: الأولى

البيانات المالية

السعر : 5,600,000 ج سعر المتر: 52,337 صفة البائع: أول مالك سعر العقد: غير متاح
12 3 4 5 > 238
contact-logo شركة كونتاكت رائدة فى التسويق العقاري، لدينا باع طويل فى منطقة القاهرة الجديدة (مدينتي - الرحاب) خصوصًا ومحافظة القاهرة عمومًا. لدينا فريق عمل محترف ومدرب خصيصًا لمساعدة عملاء الشركة
اتصل بنا مدينة الرحاب المبنى الإداري مكتب 106 الدور الأول - القاهرة الجديدة - مصر 01110440030 [email protected]

كونتكت شقق لليع في مدينتى شقق للإيجار في مدينتى شقق للبيع في الرحاب شقق للإيجار في الرحاب

فيلات للبيع في مدينتي فيلات للبيع في الرحاب فيلات للإيجار في مدينتي فيلات للإيجار في الرحاب

all rights reserved for contact company © 2026

Powered by IT Village Team