شقة في مدينتي 124 م2 للبيع كاش على حديقة تشطيب خاص استلام فوري 5,250,000 ج

متاحة الآن
arrow-black للبيع كاش 5,250,000 الكود 45659
آخر تحديث 29 سبتمبر 2024
2 3 1 124 م²

شقة في مدينتي بالمرحلة السادسة النموذج ( 40 ) المساحة 124 متر2 غربي تطل على باركنج و حديقة تشمل 3 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الأول تشطيب خاص إستلام فوري للبيع كاش 5,250,000 جنيه و متبقى أقساط بـ 460 ألف .. قيمة القسط الشهرى 5,000ج

# معلومات عن الشقة

المدينة مدينتي النوع شقة الغرض للبيع كاش الحالة مستلمة النموذج 40 المرحلة السادسة الطابق الأول المساحة 124 مساحة الحديقة غير متاح مطابخ 1 نوم 3 حمامات 2 بلكونات 2 التشطيب خاص المكيفات غير مكيفة المصاعد غير متاح تاريخ الاتاحة متاحة الآن

# الإطلالات للشقة

باركنج حديقة

# الإتجاهات للشقة

غربي

# المعلومات المالية للشقة

السعر 5,250,000 سعر المتر 42,339 سعر العقد غير متاح البائع أول مالك شامل النادي لا

# ملاحظات علي الشقة تعديل

متبقى أقساط بـ 460 ألف .. قيمة القسط الشهرى 5,000ج